O nas

  Vitamix ® Commercial to światowy lider w zakresie produkcji profesjonalnych blenderów do barów i kuchni, specjalizujący się w obsłudze największych światowych sieci gastronomicznych.

  Vitamix to urządzenie wielofunkcyjne, które zastępuje 10 urządzeń kuchennych, oraz wykonuje 50 różnych czynności związanych z gotowaniem i przyrządzaniem posiłków. Dlatego znalazł uznanie wśród największych szefów kuchni, a z jego pomocy korzystają najlepsze restauracje, szkoły kulinarne na całym świecie. Jego niezwykle mocny, potężny silnik nie ma sobie równych pośród innych sprzętów AGD.

  Vitamix to urządzenie niezawodne z 3-letnią gwarancją. Laserowo wycinane ostrze ze stali chirurgicznej i precyzyjnie zaprojektowany dzban, oraz najwyższa jakość materiałów użytych do budowy urządzenia, sprawiają, iż Vitamix zdobywa nieustanne zaufanie i rzeszę nowych klientów od 1921 r., kiedy to W.G. „Pappa” Bernard rozpoczął sprzedaż swego genialnego wynalazku.

  Vitamix przygotowuje pełnowartościowe potrawy, tnąc błony warzyw i owoców, tak, aby były one podane w najlepszej, przyswajalnej postaci. Nie tracąc przy tym cennego błonnika, witamin, minerałów oraz antyoksydantów. Nawet obierki, skórki warzyw i owoców, oraz pestki zostaną sproszkowane, i po zblendowaniu z innymi składnikami stworzą zdrowe, pyszne napoje, sosy, zupy i dressingi.

Pakiet zakupowy

3 letnia gwarancja na blender, bez żadnych limitów pracy/cykli

Roczna gwarancja na pojemniki

Usługa serwisowa – infolinia serwisowa

Dodatkowe sprzęgiełko do każdego blendera

Gwarancja bezpieczeństwa obejmująca silnik i noże

Przedłużenie gwarancji

Możliwy dodatkowy 2-letni pakiet gwarancyjny za jedyne: 

299 USD dla blendera T&G2, Vita-Mix XL

249 USD dla blendera Barboss Advance, Vita-Prep3,
Drink Machine Advance

Blendery kuchenne

Blendery do napojów wyciszone​

Blendery do napojów niewyciszone​

Maszyny do lodów

Urządzenia czyszczące

Dystrybucja

Przygotowaliśmy Wyszukiwarkę Dystrybutorów VITAMIX Commercial., którzy prowadzą sprzedaż detaliczną oraz zaopatrują firmy w regionie. Wystarczy wybrać województwo z mapki obok, aby wyświetlić listę dostawców produktów VITAMIX Commercial w interesującej Państwa okolicy.

Kontakt

SCM Sp. z o.o.

ul. Jana Pawła II 11
00-828 Warszawa

Fax: +48 22 586 54 01

Bartłomiej Sosnowski Area Sales Manager barlomiej.sosnowski@scmpoland.pl +48 504 796 481
Robert Padiasek Area Sales Manager robert.padiasek@scmpoland.pl +48 518 011 802