Vita-Prep 3

$ 1295,00*

*cena netto w USD przeliczana według tabeli C NBP w dniu sprzedaży

Urządzenie Vita-Prep 3 posiada więcej mocy niż potrzeba, by rozprawić się z najgrubszymi i najtwardszymi składnikami! Zmiel mięso na pâte lub posiekaj twarde warzywa dla uzyskania autentycznej meksykańskiej salsy bez obawy o przegrzanie urządzeina! Użyj zmiennej prędkości dla uzyskania idealnych purèe, zupy przecierowej oraz pysznych przecierów z mrożonek. Urządzenie Vita-Prep 3 jest konieczne w kuchniach, gdzie jakość i ilość przygotowywanych dań są kluczem do sukcesu w prowadzeniu biznesu. Większa moc, większy wiatrak chłodzący, jakość Vita-Mix…dobry przepis na sukces stał się doskonały!

Szybkość Prawdziwy wół roboczy w kuchniach o charakterze usługowym, pozwalający na szybsze niż przy użyciu jakiegokolwiek innego robota kuchennego, którego kiedykolwiek używałeś przygotowanie purée o aksamitnej konsystencji. I to wszystko bez obawy o przegrzanie.
Wszechstronność Kontrola zmiany prędkości pozwala siekać, mielić lub miksować różne składniki przy idealnej prędkości.
Łatwość tworzenia Do urządzenia dołączono 54 stronnicową instrukcję z przepisami, która objaśnia metody, wariacje oraz sugestie dla stworzenia ogromnej ilości propozycji w menu.
Zyskowność Łatwe do przygotowania purée lub siekane warzywa kosztują mniej niż produkty gotowe dostępne w sklepach.
Łatwe czyszenie Po każdym użyciu poprostu przepłucz pojemnik za pomocą strumienia wody lub urządzenia Vita-Mix® Rinse-O-Matic®.

Kontakt

SCM Sp. z o.o.

ul. Jana Pawła II 11
00-828 Warszawa

Fax: +48 22 586 54 01

Bartłomiej Sosnowski
Area Sales Manager barlomiej.sosnowski@scmpoland.pl
+48 504 796 481

Robert Padiasek
Area Sales Manager robert.padiasek@scmpoland.pl
+48 518 011 802