MONIN & VITAMIX


Zapraszamy serdecznie na strony internetowe z obszaru naszej działalności:

www.zrobtosamwdomu.pl
www.moninpolska.pl

Firma SCM Sp. z o.o. od lipca 2012 roku jest wyłącznym dystrybutorem produktów MONIN w Polsce, a od 2018 roku również profesjonalnych urządzeń do blendowania, amerykańskiej marki Vitamix Commercial.

MONIN to najczęściej wybierana marka przez profesjonalistów z branży gastronomicznej i hotelarskiej w ponad 150 krajach. Już trzecie pokolenie rodziny MONIN prężnie rozwija firmę, stawiając nieustannie na najwyższą jakość produktów i usług, kreatywność i innowacyjność, pozostając przy tym wiernym francuskiemu dziedzictwu. Marka jest niekwestionowanym, międzynarodowym liderem na rynku napojów. Bezkonkurencyjne portfolio zawiera produkty z sześciu kategorii, a do najpopularniejszych zaliczają się syropy, puree owocowe, sosy, frappe i likiery – łącznie to aż 19 różnych formatów.

MONIN to także sposób na życie, który łączy ponad stuletnie doświadczenie z ponadczasowymi wartościami. Wśród nich są:

  • naturalność – zarówno jeśli chodzi o przeżywanie wspólnych emocji, jak i wykorzystanie tylko naturalnych składników w procesie produkcji;
  • autentyczność, ponieważ firmie naprawdę zależy na zadowoleniu klientów;
  • odpowiedzialność – za markę, ale i nasze wspólne środowisko;
  • otwartość na innowacje;
  • pasja, która przejawia się w kreatywności.

Zadaniem marki jest nieustanne inspirowanie i pobudzanie do odkrywania nowych smaków, nowych emocji i nowych kulinarnych światów.

Vitamix to urządzenie wielofunkcyjne, które zastępuje 10 urządzeń kuchennych oraz wykonuje 50 różnych czynności związanych z gotowaniem i przyrządzaniem posiłków. To dlatego znalazł uznanie wśród największych szefów kuchni, a z jego pomocy korzystają najlepsze restauracje, szkoły kulinarne na całym świecie.

Dlaczego my?

Ponieważ jako jedyni oferujemy taką jakość na polskim rynku.

Jesteśmy wyłącznym importerem produktów marki MONIN oraz profesjonalnych blenderów Vitamix Commercial® w Polsce. Obsługujemy odbiorców sieciowych, współpracujemy z lokalnymi dystrybutorami w całym kraju oraz realizujemy zamówienia on-line.

W czym możemy Ci pomóc?

Oferujemy Ci produkty najwyższej jakości oraz swoje wsparcie związane z dystrybucją i wszelkimi materiałami marketingowymi – od POS po edukację.

NASZA SPECJALIZACJA

  • szkolenia Master MONIN;
  • tworzenie receptur i dostarczanie nowości produktowych;
  • wygodne pakiety zakupowe.