Szkolenia
Master MONIN

Zdobądź Certyfikat Master MONIN! Podczas bezpłatnego szkolenia można zapoznać się z całym asortymentem produktów MONIN i Vitamix, uzyskać wiedzę z zakresu miksologii i nowych rozwiązań, które sprawdzają się na rynku gastronomicznym.

Receptury
i nowości

Zbiór najciekawszych inspiracji, konceptów i receptur z użyciem produktów MONIN. Od orzeźwiających lemoniad, przez smoothie, kawy smakowe, aż po wyjątkowe desery. Pobudź swoją kreatywność!

Zamów
produkty!

Jako firma SCM sp. z o.o. jesteśmy wyłącznym importerem produktów marki MONIN w Polsce. Obsługujemy odbiorców sieciowych, współpracujemy z lokalnymi dystrybutorami w całym kraju oraz realizujemy zamówienia on-line.

O nas

Francuska firma MONIN jest czołowym producentem produktów klasy Premium. W swojej ofercie posiada ponad 150 smaków: syropów, syropów bezcukrowych, koncentratów, puree owocowych, baz koktajlowych, sosów deserowych oraz likierów alkoholowych

MONIN to marka z ponad 100 letnią historią, tradycją i doświadczeniem. MONIN to najwyższa jakość i rodzinny charakter firmy, której produkty są dostępne w 144 krajach na całym świecie. Firma MONIN inspiruje baristów i barmanów od Azji aż po Stany Zjednoczone promując kreatywność oraz wszechstronność w wykorzystywaniu smaków sygnowanych logiem MONIN.
Wyłącznym importerem produktów marki MONIN w Polsce jest SCM Sp. z o.o.

Aktualności z bloga

  • Koncentrat MONIN Zielona Herbata

    Powszechnie uprawiana w Azji zielona herbata jest tylko minimalnie poddana oksydacji w procesie przetwarzania, a jest szczególnie znana ze swojej finezji i elegancji. Artykuł Koncentrat MONIN Zielona Herbata pochodzi z serwisu MONIN • Vitamix • Polska • blog.

  • Letnie inspiracje 2019

    Przedstawiamy zbiór inspiracji przygotowanych na sezon letni! Poznaj najświeższe trendy i hity, a wśród nich kawy mrożone i cold brew, śniadania i desery, iced tea, lemoniady, koktajle z bąbelkami oraz napoje blendowane. Artykuł Letnie inspiracje […]

  • Syrop MONIN Acerola i MONIN Pink Peppercorn

    Rodzina syropów MONIN powiększyła się o dwa wyjątkowe smaki: Acerola oraz Różowy Pieprz. Przedstawiamy sprawdzone receptury i inspiracje, które w sam raz sprawdzą się w sezonie letnim! Artykuł Syrop MONIN Acerola i MONIN Pink Peppercorn […]

Certyfikat Master MONIN

Szkolenia Master MONIN przeznaczone są dla osób pragnących zdobyć cenne doświadczenie i dla naszych klientów, którzy na co dzień mają kontakt z produktami MONIN. Warunkiem uczestnictwa jest korzystanie z produktów MONIN w miejscu pracy.

Master MONIN jest jednodniowe i bezpłatne. Podczas szkolenia można zapoznać się z całym asortymentem produktów MONIN, uzyskać wiedzę z zakresu miksologii i nowych rozwiązań MONIN. Celem szkolenia jest ukazanie szerokich możliwości kompozycji z użyciem produktów MONIN poprzez zaprezentowanie technik ich wykorzystania i różnorodnych receptur. Ważnym punktem programu jest też część warsztatowa, podczas której uczestnicy mają szansę w praktyce zastosować swoją wiedzę za barem. Na zakończenie przeprowadzany jest test z wiedzy nabytej podczas szkolenia oraz wręczenie Certyfikatów Master MONIN.

Studia MONIN & Vitamix są dodatkowo wyposażone w cały asortyment Vitamix Commercial.

Miejsca i terminy szkoleń MasterMONIN

Wybierz miasto, aby wyświetlić adres oraz dostępne terminy szkoleń wraz z godzinami ich rozpoczęcia. Aby zapisać się na wybrane szkolenie wystarczy wypełnić formularz poniżej wybierając typ studia i termin.

Poprzez formularz jednocześnie można zgłosić tylko jedną osobę. Prosimy zgłaszać kolejne osoby w osobnym formularzu. Osoby niezgłoszone nie będą mogły brać udziału w szkoleniu.

W przypadku braku dogodnego terminu prosimy o wpisanie się na listę chętnych pod formularzem w celu otrzymania informacji o następnej rekrutacji.

Adresy i terminy szkoleń

Wstępne zgłoszenie uczestnika

Białystok
Warszawa
Kraków
Gliwice
Poznań
Słupsk
Szczecin
Wrocław
Rumia
Kamień Pomorski
Opole
Bydgoszcz
Olsztyn
Łódź
Krosno
Lublin
Gdańsk
Tarnowskie Góry
Pruszków
Koszalin
Jelenia Góra
Bielsko-Biała
Oświadczam, iż zapoznałam/em się z Regulaminem Szkoleń Master MONIN i Polityką Prywatności oraz akceptuję ich postanowienia. Wyrażam także zgodę na wykonywanie zdjęć podczas szkoleń i przetwarzanie mojego wizerunku utrwalonego tych zdjęciach m.in. przez ich wykorzystanie, publikowanie, utrwalanie, obróbkę i powielanie, jak również dalsze ich modyfikowanie.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu "Zgłoszenie uczestnika" w celu otrzymywania informacji handlowych, w tym informacji o nowych produktach, rabatach, promocjach, na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) przez SCM Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-828) przy ul. Jana Pawła II 11, wpisaną do rejestru przedsiębiorców pod numerem KRS 0000218960. Dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia niniejszej zgody. Więcej informacji o przysługujących uprawnieniach znajduje się w Polityce Prywatności.

Lista chętnych - otrzymaj informację o następnych terminach szkoleń

Zapisz się na listę chętnych i otrzymaj informację o nowych terminach szkoleń Master MONIN w wybranym Studiu MONIN lub Studiu MONIN & Vitamix.

Studio

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularzu zgłoszeniowym, w celu otrzymywania informacji o szkoleniach oraz o ich kolejnych terminach przez okres 6 miesięcy od złożenia formularza zgłoszeniowego. Dane będą przetwarzane przez spółkę SCM Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-828) Al. Jana Pawła II 11 wpisaną do rejestru przedsiębiorców pod numerem KRS 0000218960. Oświadczam, iż zapoznałem się ze wszelkimi informacjami znajdującymi się w Polityce Prywatności, a dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych oraz podstawy prawnej ich przetwarzania, jak również przysługujących mi uprawnień.


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu "Lista chętnych" w celu otrzymywania informacji handlowych, w tym informacji o nowych produktach, rabatach, promocjach, na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) przez SCM Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-828) przy ul. Jana Pawła II 11, wpisaną do rejestru przedsiębiorców pod numerem KRS 0000218960. Dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia niniejszej zgody. Więcej informacji o przysługujących uprawnieniach znajduje się w Polityce Prywatności.
Hurt

Odbiorców hurtowych oraz sieciowych
zainteresowanych wprowadzeniem produktów MONIN do swojej oferty prosimy o bezpośredni kontakt: zamowienia.monin@scmpoland.pl

Sklep on-line

Sklep SCM to najszerszy asortyment produktów MONIN, które można zakupić bezpośrednio on-line z przedpłatą i wysyłką pod wskazany adres.

Dystrybucja

Przygotowaliśmy Wyszukiwarkę Dystrybutorów MONIN, którzy prowadzą sprzedaż detaliczną oraz zaopatrują firmy w regionie. Wystarczy wybrać województwo z mapki obok, aby wyświetlić listę dostawców produktów MONIN w interesującej Państwa okolicy.

Kontakt

SCM Siedziba główna

ul. Jana Pawła II 11, 00-828 Warszawa
biuro@scmpoland.pl
Tel. +48 22 586 54 00,
Fax. +48 22 586 54 01

Robert Padiasek
Commercial Director
robert.padiasek@scmpoland.pl
+48 518 011 802

Marek Bielecki
Digital Marketing Manager
marek.bielecki@scmpoland.pl
+48 506 398 627

Robert Wójt
Sales & Invoices
robert.wojt@scmpoland.pl
+48 514 973 169

Anna Kuźnicka
Sales & Invoices
anna.kuznicka@scmpoland.pl
+48 518 011 823

Agnieszka Wysocka
Sales & Invoices
agnieszka.wysocka@scmpoland.pl
+48 797 846 624

Mariusz Pietryka
Lider Brand Ambasador / Małopolskie, Śląskie, Podkarpackie i Świętokrzyskie
mariusz.pietryka@scmpoland.pl
+48 516 089 358

Miłosz Skwirzyński
Brand Ambasador / Dolnośląskie i Opolskie
milosz.skrzywinski@scmpoland.pl
+48 506 791 340

Pawel Jaworski
Brand Ambasador / Mazowieckie, Lubelskie i Łódzkie
pawel.jaworski@scmpoland.pl
+48 516 168 961

Jarosław Zawadzki
Brand Ambasador / Podkarpackie, Małopolskie i Lubelskie
jaroslaw.zawadzki@scmpoland.pl
+48 507 441 689

Marek Łyszczak
Brand Ambasador / Wielkopolskie, Lubuskie i Zachodniopomorskie
marek.lyszczak@scmpoland.pl
+48 797 317 716

Bartłomiej Sosnowski
Brand Ambasador / Warmińsko-Mazurskie i Podlaskie
bartlomiej.sosnowski@scmpoland.pl
+48 504 796 481

Michał Błasiak
Brand Ambasador / Pomorskie i Kujawsko-Pomorskie
michal.blasiak@scmpoland.pl
+48 500 525 512

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o aktualnościach i promocjach dotyczących MONIN wpisz swój adres e-mail