Szkolenia
Master MONIN

Zdobądź Certyfikat Master MONIN! Podczas bezpłatnego szkolenia można zapoznać się z całym asortymentem produktów MONIN i Vitamix, uzyskać wiedzę z zakresu miksologii i nowych rozwiązań, które sprawdzają się na rynku gastronomicznym.

Receptury
i nowości

Zbiór najciekawszych receptur,
rozwiązań oraz inspiracji z użyciem
produktów MONIN w kategorii
napojów i deserów – MONIN Polska BlogZamów
produkty!

Jako firma SCM sp. z o.o. jesteśmy wyłącznym importerem produktów marki MONIN w Polsce. Obsługujemy odbiorców sieciowych, współpracujemy z lokalnymi dystrybutorami w całym kraju oraz realizujemy zamówienia on-line.

O nas

Francuska firma MONIN jest czołowym producentem produktów klasy Premium. W swojej ofercie posiada ponad 150 smaków: syropów, syropów bezcurkowych, koncentratów, puree owocowych, baz koktajlowych, sosów deserowych oraz likierów alkoholowych

MONIN to marka z ponad 100 letnią historią, tradycją i doświadczeniem. MONIN to najwyższa jakość i rodzinny charakter firmy, której produkty są dostępne w 144 krajach na całym świecie. Firma MONIN inspiruje baristów i barmanów od Azji aż po Stany Zjednoczone promując kreatywność oraz wszechstronność w wykorzystywaniu smaków sygnowanych logiem MONIN.
Wyłącznym importerem produktów marki MONIN w Polsce jest SCM Sp. z o.o.

Aktualności z bloga

  Certyfikat MasterMONIN

  Szkolenia Master MONIN przeznaczone są dla osób pragnących zdobyć cenne doświadczenie i dla naszych klientów, którzy na co dzień mają kontakt z produktami MONIN. Warunkiem uczestnictwa jest korzystanie z produktów MONIN w miejscu pracy.
  Master MONIN jest jednodniowe i bezpłatne. Podczas szkolenia można zapoznać się z całym asortymentem produktów MONIN, uzyskać wiedzę z zakresu miksologii i nowych rozwiązań MONIN. Celem szkolenia jest ukazanie szerokich możliwości kompozycji z użyciem produktów MONIN poprzez zaprezentowanie technik ich wykorzystania i różnorodnych receptur. Ważnym punktem programu jest też część warsztatowa, podczas której uczestnicy mają szansę w praktyce zastosować swoją wiedzę za barem. Na zakończenie przeprowadzany jest test z wiedzy nabytej podczas szkolenia oraz wręczenie certyfikatów Master MONIN.
  Po wysłaniu zgłoszenia prosimy o monitorowanie skrzynki e-mail. W przypadku braku odpowiadającego terminu prosimy o wpisanie się na listę chętnych w celu otrzymania informacji o najbliższej rekrutacji.

  Miejsca i terminy szkoleń

  Po najechaniu kursorem na zaznaczone na mapie miasto wyświetli się adres Studia MONIN oraz najbliższe terminy szkoleń wraz z godzinami rozpoczęcia. Aby zapisać się na wybrane szkolenie wystarczy wypełnić formularz poniżej wybierając typ szkolenia i termin.

  Białystok
  Warszawa
  Kraków
  Gliwice
  Lublin
  Poznań
  Słupsk
  Szczecin
  Wrocław
  Elbląg
  Rumia
  Płock
  Kamień Pomorski
  Opole
  Bydgoszcz
  Gdańsk
  Tarnowskie Góry
  Oświadczam, iż zapoznałam/em się z Regulaminem Szkoleń Master MONIN i Polityką Prywatności oraz akceptuję ich postanowienia. Wyrażam także zgodę na wykonywanie zdjęć podczas szkoleń i przetwarzanie mojego wizerunku utrwalonego tych zdjęciach m.in. przez ich wykorzystanie, publikowanie, utrwalanie, obróbkę i powielanie, jak również dalsze ich modyfikowanie.
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu "Zgłoszenie uczestnika" w celu otrzymywania informacji handlowych, w tym informacji o nowych produktach, rabatach, promocjach, na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) przez SCM Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-828) przy ul. Jana Pawła II 11, wpisaną do rejestru przedsiębiorców pod numerem KRS 0000218960. Dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia niniejszej zgody. Więcej informacji o przysługujących uprawnieniach znajduje się w Polityce Prywatności.

  Lista chętnych na następne szkolenie

  Brak terminu? Zapisz się i otrzymaj informację o nowych terminach szkoleń Master MONIN w Studiach MONIN oraz Studiach MONIN & Vitamix.

  Studio

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularzu zgłoszeniowym, w celu otrzymywania informacji o szkoleniach oraz o ich kolejnych terminach przez okres 6 miesięcy od złożenia formularza zgłoszeniowego. Dane będą przetwarzane przez spółkę SCM Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-828) Al. Jana Pawła II 11 wpisaną do rejestru przedsiębiorców pod numerem KRS 0000218960. Oświadczam, iż zapoznałem się ze wszelkimi informacjami znajdującymi się w Polityce Prywatności, a dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych oraz podstawy prawnej ich przetwarzania, jak również przysługujących mi uprawnień.


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu "Lista chętnych" w celu otrzymywania informacji handlowych, w tym informacji o nowych produktach, rabatach, promocjach, na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) przez SCM Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-828) przy ul. Jana Pawła II 11, wpisaną do rejestru przedsiębiorców pod numerem KRS 0000218960. Dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia niniejszej zgody. Więcej informacji o przysługujących uprawnieniach znajduje się w Polityce Prywatności.
  Hurt

  Odbiorców hurtowych oraz sieciowych
  zainteresowanych wprowadzeniem produktów MONIN do swojej oferty prosimy o bezpośredni kontakt: zamowienia.monin@scmpoland.pl

  Sklep on-line

  Sklep SCM to najszerszy asortyment produktów MONIN, które można zakupić bezpośrednio on-line z przedpłatą i wysyłką pod wskazany adres.

  Dystrybucja

  Przygotowaliśmy Wyszukiwarkę Dystrybutorów MONIN, którzy prowadzą sprzedaż detaliczną oraz zaopatrują firmy w regionie. Wystarczy wybrać województwo z mapki obok, aby wyświetlić listę dostawców produktów MONIN w interesującej Państwa okolicy.

  Kontakt

  SCM Siedziba główna

  ul. Jana Pawła II 11, 00-828 Warszawa
  biuro@scmpoland.pl
  Tel. +48 22 586 54 00,
  Fax. +48 22 586 54 01

  Robert Padiasek
  Commercial Director
  robert.padiasek@scmpoland.pl
  +48 518 011 802

  Marek Bielecki
  Digital Marketing Manager
  marek.bielecki@scmpoland.pl
  +48 506 398 627

  Robert Wójt
  Lider BOK
  robert.wojt@scmpoland.pl
  +48 514 973 169

  Anna Kuźnicka
  Sales & Invoices
  anna.kuznicka@scmpoland.pl
  +48 518 011 823

  Agnieszka Wysocka
  Sales & Invoices
  agnieszka.wysocka@scmpoland.pl
  +48 797 846 624

  Mariusz Pietryka
  Lider Brand Ambasador / Małopolskie, Śląskie, Podkarpackie i Świętokrzyskie
  mariusz.pietryka@scmpoland.pl
  +48 516 089 358

  Miłosz Skwirzyński
  Brand Ambasador / Dolnośląskie i Opolskie
  milosz.skrzywinski@scmpoland.pl
  +48 506 791 340

  Pawel Jaworski
  Brand Ambasador / Mazowieckie, Lubelskie i Łódzkie
  pawel.jaworski@scmpoland.pl
  +48 516 168 961

  Marek Łyszczak
  Brand Ambasador / Wielkopolskie, Lubuskie i Zachodniopomorskie
  marek.lyszczak@scmpoland.pl
  +48 797 317 716

  Bartłomiej Sosnowski
  Brand Ambasador / Warmińsko-Mazurskie i Podlaskie
  bartlomiej.sosnowski@scmpoland.pl
  +48 504 796 481

  Michał Błasiak
  Brand Ambasador / Pomorskie i Kujawsko-Pomorskie
  michal.blasiak@scmpoland.pl
  +48 500 525 512

  Newsletter

  Jeśli chcesz otrzymywać informacje o aktualnościach i promocjach dotyczących MONIN wpisz swój adres e-mail