Szkolenia
Master MONIN

Zdobądź Certyfikat Master MONIN! Podczas bezpłatnego szkolenia można zapoznać się z całym asortymentem produktów MONIN i Vitamix, uzyskać wiedzę z zakresu miksologii i nowych rozwiązań, które sprawdzają się na rynku gastronomicznym.

Receptury
i nowości

Zbiór najciekawszych inspiracji, konceptów i receptur z użyciem produktów MONIN. Od orzeźwiających lemoniad, przez smoothie, kawy smakowe, aż po wyjątkowe desery. Pobudź swoją kreatywność!

Zamów
produkty!

Jako firma SCM sp. z o.o. jesteśmy wyłącznym importerem produktów marki MONIN w Polsce. Obsługujemy odbiorców sieciowych, współpracujemy z lokalnymi dystrybutorami w całym kraju oraz realizujemy zamówienia on-line.

O nas

Francuska firma MONIN jest czołowym producentem produktów klasy Premium. W swojej ofercie posiada ponad 150 smaków: syropów, syropów bezcukrowych, koncentratów, puree owocowych, baz koktajlowych, sosów deserowych oraz likierów alkoholowych

MONIN to marka z ponad 100 letnią historią, tradycją i doświadczeniem. MONIN to najwyższa jakość i rodzinny charakter firmy, której produkty są dostępne w 144 krajach na całym świecie. Firma MONIN inspiruje baristów i barmanów od Azji aż po Stany Zjednoczone promując kreatywność oraz wszechstronność w wykorzystywaniu smaków sygnowanych logiem MONIN.
Wyłącznym importerem produktów marki MONIN w Polsce jest SCM Sp. z o.o.

Aktualności z bloga

  Certyfikat Master MONIN

  Szkolenia Master MONIN przeznaczone są dla osób pragnących zdobyć cenne doświadczenie i dla naszych klientów, którzy na co dzień mają kontakt z produktami MONIN. Warunkiem uczestnictwa jest korzystanie z produktów MONIN w miejscu pracy.

  Master MONIN jest jednodniowe i bezpłatne. Podczas szkolenia można zapoznać się z całym asortymentem produktów MONIN, uzyskać wiedzę z zakresu miksologii i nowych rozwiązań MONIN. Celem szkolenia jest ukazanie szerokich możliwości kompozycji z użyciem produktów MONIN poprzez zaprezentowanie technik ich wykorzystania i różnorodnych receptur. Ważnym punktem programu jest też część warsztatowa, podczas której uczestnicy mają szansę w praktyce zastosować swoją wiedzę za barem. Na zakończenie przeprowadzany jest test z wiedzy nabytej podczas szkolenia oraz wręczenie Certyfikatów Master MONIN.

  Studia MONIN & Vitamix są dodatkowo wyposażone w cały asortyment Vitamix Commercial.

  Miejsca i terminy szkoleń MasterMONIN

  Wybierz miasto, aby wyświetlić adres oraz dostępne terminy szkoleń wraz z godzinami ich rozpoczęcia. Aby zapisać się na wybrane szkolenie wystarczy wypełnić formularz poniżej wybierając typ studia i termin.

  Poprzez formularz jednocześnie można zgłosić tylko jedną osobę. Prosimy zgłaszać kolejne osoby w osobnym formularzu. Osoby niezgłoszone nie będą mogły brać udziału w szkoleniu.

  W przypadku braku dogodnego terminu prosimy o wpisanie się na listę chętnych pod formularzem w celu otrzymania informacji o następnej rekrutacji.

  Adresy i terminy szkoleń

  Wstępne zgłoszenie uczestnika

  Białystok
  Warszawa
  Kraków
  Gliwice
  Poznań
  Słupsk
  Szczecin
  Wrocław
  Rumia
  Kamień Pomorski
  Opole
  Bydgoszcz
  Olsztyn
  Łódź
  Krosno
  Lublin
  Gdańsk
  Tarnowskie Góry
  Pruszków
  Koszalin
  Jelenia Góra
  Bielsko-Biała
  Oświadczam, iż zapoznałam/em się z Regulaminem Szkoleń Master MONIN i Polityką Prywatności oraz akceptuję ich postanowienia. Wyrażam także zgodę na wykonywanie zdjęć podczas szkoleń i przetwarzanie mojego wizerunku utrwalonego tych zdjęciach m.in. przez ich wykorzystanie, publikowanie, utrwalanie, obróbkę i powielanie, jak również dalsze ich modyfikowanie.
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu "Zgłoszenie uczestnika" w celu otrzymywania informacji handlowych, w tym informacji o nowych produktach, rabatach, promocjach, na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) przez SCM Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-828) przy ul. Jana Pawła II 11, wpisaną do rejestru przedsiębiorców pod numerem KRS 0000218960. Dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia niniejszej zgody. Więcej informacji o przysługujących uprawnieniach znajduje się w Polityce Prywatności.

  Lista chętnych - otrzymaj informację o następnych terminach szkoleń

  Zapisz się na listę chętnych i otrzymaj informację o nowych terminach szkoleń Master MONIN w wybranym Studiu MONIN lub Studiu MONIN & Vitamix.

   Studio

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularzu zgłoszeniowym, w celu otrzymywania informacji o szkoleniach oraz o ich kolejnych terminach przez okres 6 miesięcy od złożenia formularza zgłoszeniowego. Dane będą przetwarzane przez spółkę SCM Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-828) Al. Jana Pawła II 11 wpisaną do rejestru przedsiębiorców pod numerem KRS 0000218960. Oświadczam, iż zapoznałem się ze wszelkimi informacjami znajdującymi się w Polityce Prywatności, a dotyczącymi przetwarzania moich danych osobowych oraz podstawy prawnej ich przetwarzania, jak również przysługujących mi uprawnień.


   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu "Lista chętnych" w celu otrzymywania informacji handlowych, w tym informacji o nowych produktach, rabatach, promocjach, na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) przez SCM Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-828) przy ul. Jana Pawła II 11, wpisaną do rejestru przedsiębiorców pod numerem KRS 0000218960. Dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia niniejszej zgody. Więcej informacji o przysługujących uprawnieniach znajduje się w Polityce Prywatności.
   Hurt

   Odbiorców hurtowych oraz sieciowych
   zainteresowanych wprowadzeniem produktów MONIN do swojej oferty prosimy o bezpośredni kontakt: zamowienia.monin@scmpoland.pl

   Sklep on-line

   Sklep SCM to najszerszy asortyment produktów MONIN, które można zakupić bezpośrednio on-line z przedpłatą i wysyłką pod wskazany adres.

   Dystrybucja

   Przygotowaliśmy Wyszukiwarkę Dystrybutorów MONIN, którzy prowadzą sprzedaż detaliczną oraz zaopatrują firmy w regionie. Wystarczy wybrać województwo z mapki obok, aby wyświetlić listę dostawców produktów MONIN w interesującej Państwa okolicy.

   Kontakt

   SCM Siedziba główna

   ul. Jana Pawła II 11, 00-828 Warszawa
   biuro@scmpoland.pl
   Tel. +48 22 586 54 00,
   Fax. +48 22 586 54 01

   Robert Padiasek
   Commercial Director
   robert.padiasek@scmpoland.pl
   +48 518 011 802

   Mariusz Kościesza
   Area Sales Manager
   mariusz.kosciesza@scmpoland.pl
   +48 509 376 499

   Marek Bielecki
   Customer Service Manager
   marek.bielecki@scmpoland.pl
   +48 506 398 627

   Ilona Klekowicka
   Quality Manager
   ilona.klekowicka@scmpoland.pl
   +48 789 222 018

   Agnieszka Wysocka
   Sales & Invoices
   agnieszka.wysocka@scmpoland.pl
   +48 797 846 624

   Sylwia Wiązowska
   Sales & Invoices
   sylwia.wiazowska@scmpoland.pl
   +48 518 011 821

   Mariusz Pietryka
   Lider Brand Ambasador / dolnośląskie, opolskie i śląskie
   mariusz.pietryka@scmpoland.pl
   +48 516 089 358

   Jarosław Zawadzki
   Brand Ambasador / podkarpackie, małopolskie, lubelskie i świętokrzyskie
   jaroslaw.zawadzki@scmpoland.pl
   +48 507 441 689

   Michał Błasiak
   Brand Ambasador / kujawsko-pomorskie, zachodniopomorskie, pomorskie i warmińsko-mazurskie
   michal.blasiak@scmpoland.pl
   +48 500 525 512

   Marek Łyszczak
   Brand Ambasador / wielkopolskie, lubuskie, zachodniopomorskie i dolnośląskie
   marek.lyszczak@scmpoland.pl
   +48 797 317 716

   Pawel Jaworski
   Brand Ambasador / mazowieckie, podlaskie, łódzkie i warmińko-mazurskie
   pawel.jaworski@scmpoland.pl
   +48 516 168 961

   Newsletter

   Jeśli chcesz otrzymywać informacje o aktualnościach i promocjach dotyczących MONIN wpisz swój adres e-mail