Drink Machine Two-Speed

$ 945,00*

*cena netto w USD przeliczana według tabeli C NBP w dniu sprzedaży

Urządzenie Drink Machine Two-Speed jest niezawodnym blenderem do zastosowań wymagających mocy i funkcjonalności podczas miksowania. Dzięki dwóm ręcznie sterowanym prędkościom urządzenie ułatwia przygotowywanie doskonałych i smacznych napojów, takich jak mrożona kawa, owocowe napoje, smoothie, granity, shake i wiele innych . Mocny silnik z zabezpieczeniem przed przegrzaniem doskonale radzi sobie z gęstymi składnikami bez nadmiernego nagrzewania.

Łatwość obsługi
Drink Machine Two-Speed posiada dwa ustawienia szybkości blenderowania. W zależności od potrzeb możemy jednym dotknięciem wprowadzić blender na najwyższe obroty i równie szybko przełączamy urządzenie na niskie obroty.

Pojemnik i ostrze
Specjalnie zaprojektowany, przezroczysty, trwały pojemnik o pojemności 1,4 l, kieruje składniki na noże, zwiększając wydajność i przyspiesza obsługę.

Spójność procesu przygotowania
Idealnie zmiksowane napoje, smoothie, shake, napoje z całych owoców i warzyw, mrożone (bez kawałków lodu) kawy i herbaty itp. za każdym razem takie same!

Sterowanie pulsacyjne
Łatwe w użyciu sterowanie pulsacyjne pozwala szybko odświeżyć napoje.

Wygoda
Elastyczne, dwuczęściowe wieko umożliwia dodawanie składników w czasie trwania procesu miksowania.

Wytrzymałość
Przeznaczony do mocnej eksploatacji silnik zaprojektowany specjalnie dla wymagających napojów smothie oraz czynności wykonywanych za barem.

Kontakt

SCM Sp. z o.o.

ul. Jana Pawła II 11
00-828 Warszawa

Fax: +48 22 586 54 01

Bartłomiej Sosnowski
Area Sales Manager barlomiej.sosnowski@scmpoland.pl
+48 504 796 481

Robert Padiasek
Area Sales Manager robert.padiasek@scmpoland.pl
+48 518 011 802